תודה לכם!

מה אומרים עלינו?

ד"ר שרה ברנשטיין
ד"ר שרה ברנשטיין
מרכז רוסינג לחינוך ולדיאלוג
קרא עוד
אנחנו התחלנו לעבוד עם ג’וזף כשהתחלנו תהליך של מיתוג, לאחר החלטה על שינוי שם ואוריאנטציה ארגונית. מהיום הראשון מצאנו איש מיוחד, קשוב, ומבין עניין, אשר גם שואל שאלות עומק ולא מרפה עד שהוא מגיע לשורשים, וגם חוזר חזרה לפני השטח ולא “מדבר באוויר”. מדובר בעבודה מדוייקת, יצירתית ומדהימה שממשיכה בכיף עד היום, לאחר סיום תהליך המיתוג, בעבודות הגרפיקה היומיומיות שלנו – ותמיד עם רצון ומוכנות לעזור, ועוד עם חיוך רחב על השפתיים.
שאולי כהן
שאולי כהן
כתבנית - כתיבת תוכן
קרא עוד
יוסף הוא שותף מלא בחברה שלנו מהרגע הראשון בו הכרנו (גם בעקבות המלצה חמה). הוא מלווה אותנו 24/7, זמין תמיד לשאלות ועומד לרשותנו בכל שאלה ובעיה – כמו גם עצה טובה מניסיונו הרב כשצריך. אם הגעתם להמלצה הזו ואתם שוקלים אם להרים טלפון ליוסף – קחו עצה חברית. אל תסתפקו בטלפון – לכו אליו לפגישה ותגלו שעוד לפני המקצועיות הגבוהה שלו, יוסף הוא אדם טוב, ישר וכזה שכיף לעבוד איתו!
ידידיה מלכיאור
ידידיה מלכיאור
לפידות, מלכיאור, אברמוביץ ושות'
קרא עוד
לעונג לי להמליץ על יוסף, אשר עיצב ובנה את אתר האינטרנט החדש של משרדנו. לטעמנו התוצאה היא אתר יפה מאוד, המבליט את ערכי הפירמה אותם רצינו להביא לידי ביטוי. התוצאה נהדרת, אך חשוב לא פחות התהליך החיובי לאורך חיי הפרויקט והגישה הקשובה של יוסף. לפידות, מלכיאור, אברמוביץ ושות', משרד עורכי דין.
אני פרידמן
אני פרידמן
יועצת תדמית ואופנה
קרא עוד
הרומן העסקי שלי עם יוסף דלאל התחיל לפני כ7 שנים. הייתה לי בעיה עם וורדפרס ופניתי לאיזה שהוא פורום… והוא ענה לי בסובלנות ובמקצועיות רבה. מאז ועד היום אני עובדת איתו על בסיס קבוע… הוא בנה לי את האתר התדמיתי ואת המגזין האינטרנטי שלי. הוא גם עובד עם שני לקוחותיי לאחר שמלצתי עליו. למה? בגלל היושר, התכלס, המקצועיות והאמינות….
יאיר בושירה
יאיר בושירה
אבוטור נדלן נכסים
קרא עוד
אין מילים בפי כדי לתאר עד כמה אני מרוצה, ההתחלה, התהליך והתוצאה פשוט מהממים! יוסף היה פשוט קשוב ומבין לכל הצרכים שלנו והפיק את המירב והמיטב. עם זמינות של 100% בכל זמן במייל בטלפון בהודעות. אני ממליץ בחום אני מאוד שמח שלאחר שבדקתי מס’ חברות הלכתי עם האינטואיציה שתתקבל תוצאה טובה ורצינית לסוג עסק כמו שלנו. באהבה רבה! יאיר בושירה
נטע דהן
נטע דהן
דוד דגים - מחנה יהודה
קרא עוד
יוסף מעבר להיותו חבר טוב ואדם מוכשר מאוד, הוא אמין, אכפתי שנותן את כל כולו ללקוחות שלו, יוסי מלווה את העסק שלנו מזה זמן רב, בפרק זמן הזה הוא מעורב ודוחף לעשויה (לא אחת יותר מאתנו) אנו ממליצים בחום ויודעים שמי שיהנה מהשירות שלו, יראה תוצאות יפות כמו שאנחנו זוכים לראות ויהנה משירות איכותיי ומקדם.
כמי מזרחי
כמי מזרחי
מחנכים לשינוי
קרא עוד
too good to be true (: אתה יודע מה אנחנו חושבות על העבודה שלנו איתך? מקצועי, יצירתי, מעמיק, ערכי, מתאמץ, מכוון, שותף, חבר, הקפה לא משהו 🙂
עו"ד רועי סלמה
עו"ד רועי סלמה
משרד עורכי דין רועי סלמה
קרא עוד
לאחר סקירה מקיפה בשוק הגעתי לסטודיו ג׳וזף דלל. יוסי הוא מקצוען אמיתי אחד כזה ששולט בבקיאות רבה בעולם קידום האתרים ובנייתם. התוצאות שקיבלתי עלו על כל הציפיות! יוסי היה שם בשבילי לאורך כל התהליך ונתן מענה מהיר ומקצועי לכל פנייה באשר היא. אין לי ספק שאעבוד איתו בעתיד….

מה זו המלצה עבורנו?

לקבל המלצה מלקוח זה עניין רב משמעות עבורנו. ואנו מודים לכל אחת ואחד מכן על השארת המלצה ואישור פרסומה. 

אנו עושים את כל המאמצים להצלחת כל פרויקט ופידבק חיובי הוא דרייב להמשך הדרך. 

Scroll to Top
דילוג לתוכן