עיצוב אתרים ועיצוב גרפי

תחילתו של סיפור טוב חייבת להיות מסקרנת וכך גם נראות המותג שלכם ברשת

עיצוב גרפי ונוכחות דיגיטלית

נוכחות ברשת היא כלל מפתח במציאות של ימנו, השעות הרבות שאנו מבלים בגלישה מרקיעות שחקים ורמת הסבלנות שלנו הולכת וקטנה. דיבור ממוקד, קולע ותמציתי היא שיטה מוכחת.  אנו מאמינים ויודעים שעל מנת שהסיפור יחזיק ולא יגרום לעזיבה מהירה יש צורך ברעיון קולע, תמציתי ומוכר ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילך.  סטודיו ג’וזף למיתוג, עיצוב גרפי בניית אתרים בירושלים ושיווק דיגיטלי 

עיצוב נוכחות אינטרנטית, משלבת מיתוג ויזואלי, עיצוב אתר, חווית משתמש וחווית מותג. נוכחות בערוצים רבים כגון: ניוזלטרים, עמודי נחיתה, באנרים ועיצוב ותחזוקה שוטפת של ערוצים חברתיים. כמובן שאלו רק חלק מהאלמנטים ובסופו של דבר כל מקרה לגופו.

עיצוב אתרים זה לא השלב הראשון למותג אך מכריע! 

עיצוב אתר מרהיב ומוכר זו משימה מאתגרת. אז מדוע זה אינו השלב הראשון? טרם הקמת האתר יש להקים את המותג, לבחון את הערכים והמטרות, להכיר את השוק בו הוא נמצא ואת המתחרים ואופי המותג שלכם. 

עיצוב לוגו ושפה חזותית

בהחלט זה השלב הראשון ואם קופצים ישר להקמת אתר אז בטח שיהיו טעויות בדרך. עיצוב השפה החזותי ועיצוב הלוגו הם השלב הראשון בתהליך ואנו נוכל ללוות אתכם בצורה טובה ולהוביל את התהליך בצורה מעולה לטובת נוכחות נכונה. עד היום עיצבנו ויצרנו מבחר רב של לוגויים מכל מיני סוגים ובהתאמה מלאה ונשמח לקחת חלק במותג שלכם. 

מהי שפה חזותית למותג

תחשבו לרגע על מותג שאתם מכירים ומזדהים איתו, נסו להיזכר כיצד אתם מזהים את המותג בפרסומים שונים ומה הוא אומר עבורכם? זו ללא ספק משימה לא פשוטה אך אם מעמיקים ניתן מהר מאוד לקלוט כי קו העיצוב לדוגמא של חברת נייק, רמי לוי או אפילו איסתא, מלווה את כל אפיקי הפרסום שלהם. עם חזות אחידה ונראות שתשאיר חותם בתודעת הצופה.

עיצוב כרטיס ביקור ודפי פירמה

בעבר משם הכל התחיל במיתוג והדגש הייה אף נוקשה במקצת. כיום לא ניתן להקל ראש בנושא אך ללא ספק זהו רק חלק קטן מתוך מגוון מוצרים. דפי פירמה הם בפועל עיצוב מסמך PDF או WORD שעליו אתם כותבים את ההצעות, ההסכמים ומגוון המכתבים אותם את שולחים ללקוחות ולתורמים ולגופים אחרים. כרטיס ביקור הייה ועדיין אלמנט שקשה לוותר עליו אך ללא ספק השתכלל מאוד וכיום ישנם אפשרויות רבות. עם יד על הלב, יצא לנו להכיר הרבה עסקים שהחליטו להפוך את הכרטיס לאטרקציה בפני עצמה ולעומת זאת כאלו שהחליטו להפוך אותו לדיגיטלי בלבד.  אנחנו ממליצים לא לוותר על כרטיס ביקור, אחרי הכל זה מאסט.

בעולם אינטרנטי ושיווק דיגיטלי הקצב הוא תנאי מחייב

לגרום לכך שהמסר יחזיק וישדר את הערכים הנדרשים זו חוויה מרתקת כל פעם מחדש. אנו חיים ונושמים עיצוב וכל פעם ממציאים עולם חדש. הייתרון שלנו כסטודיו המספק שירותי עיצוב וגם שירותי תכנות טמון בכך שאנו מסוגלים הן לתכנן בפן העיצובי וכמובן לגרום לתוצר להיות יישים מבחינה טכנולוגית. 

סוגי שירותי עיצוב
  • מיתוג עסקי ארגוני
  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתרים
  • עיצוב דפי נחיתה מיני סייטס
  • עיצוב ניוזלטר
  • עיצוב לרשתות חברתיות
  • עיצוב לדפוס
Scroll to Top
דילוג לתוכן