בניית אתרים בירושלים

סטודיו לעיצוב אתרים ובניית אתרים בירושלים עם יותר מ 10 שנות ניסיון

בניית אתרים בירושלים

בניית אתרים לעסקים בירושלים. לעסקים רבים כיום יש אתר אינטרנט אחד לפחות. אם לכם אין אז כנראה שאתם רק בתחילת דרכם בעולם נוכחות הדיגיטלית. הקמת אתר אינטרנט לעסק הוא השלב הראשון בהצבת מיקומכם כעסק פעיל ויציב. בחירת אנשי המקצוע הנכונים להקמת אתר אינטרנט עסקי הוא שלב חשוב ואנו יכולים להעיד על עצמנו כי אנו עושים זאת במסירות רבה במהלך עשור וקצת יותר. סטודיו ג’וזף מובילים במדיה דיגיטלית עם עשרות לקוחות ירושלמים מרוצים  ולא מעט אתרים באוויר שרק עושים טוב! קראו מה אומרים עלינו – לקוחות ממליצים.

בניית תארים לעסקים בירושלים
בניית תארים לעסקים בירושלים

נקודת ההצלחה הדיגיטלית לעסק שלך מתחילה בבניית אתר מובייל פירסט משולב שיווק ופרסום ברשת. 

מחפש חברה לבניית אתרים בירושלים? איך לבחור!

נתחיל ראשית במדוע לבחור בחברה ירושלמית לעסקים וארגונים מירושלים? או לפרסום עסקים בירושלים ובכן הזמינות לעסקים בעיר מיקומם הוא חשוב מאוד. כאשר אנו בוחרים לעבוד עם נותן שירות, חברה או סטודיו, נרצה לרוב שהמיקום הגאוגרפי יהיה קרוב יחסית. 
או בזמינות רלוונטית על מנת שנוכל לקיים פגישות ובעיקר על מנת שנותן השירות יכיר היטב את השוק המקומי אליו אנו מכוונים ואת הלך הרוח של קהל היעד שקבענו בתהליך האפיון האתר.
בניית אתרי וורדפרס לעסקים
בניית אתרי וורדפרס לעסקים
 • הפרמטרים לבחינת בונה אתרים בירושלים:  
  ניסיון, שילוב דיסיפלינות ומתן מענה כולל, המלצות מלקוחות, זמינות.

   

 • ניסיון! – הנו השלב החשוב ביותר עבורנו, בונה אתרים בירושלים אשר נמצא בתחילת דרכו לעומת אחר עם ניסיון מתבטא בטיב התוצר. בעולם של בניית אתרים איכות האתר כמעט ולא מבוקרת. אחת כמה וכמה כאשר לבעלי העסק אין את הניסיון והידע הנדרש לבחון את טיב העבודה ועל כן אנו ממליצים ללכת עם אנשי מקצוע מנוסים. אנו כן מאמינים כי ישנם אנשי מקצוע בתחילת דרכם שהם אכן יהיו מקצוענים אך כדאי לבחון היכרות מעמיקה לפני כניסה לתהליך מול אנשי מקצוע בתחילת דרכם.

   

 • סטודיו ג’וזף עם למעלה מעשור של ניסיון – מובילים במדיה דיגיטלית ובבניית אתרים בירושלים. להרחבה אודות הסטודיו

   

 • יכולת שילוב בעלי מקצוע ומתן שירות מקיף – בניית אתר היא רק פעולה אחת מתוך מכלול הפעילות הנדרשות בהקמת האתר. השאלה המרכזית אם כך היא האם לבונה האתר יש את היכולת לספק עיצוב אתר, כתיבת תוכן שיווקי, הבנה בחווית משתמש, הבנה במשפכי זרימת אתר וארגון תוכן היררכי נכון? האם יש באמתחתו רשימה של קולגות שיוכל לשתף פעולה במידה וישנו פרט חסר או שזהו תפקידכם.

  בסטודיו ג’וזף אנו צוות שמורכב מתכנתים, מעצבים, ממתגת ושיווק , במקביל עשינו לנו חברים רבים בתחום וכמות הקולגות שמקיפים אותנו כיום מאפשרת לנו להתמודד עם כל סוג של שירות קיים בתחום הווב. דבר שהופך אותנו לצוות בניית אתרים המוביל בירושלים שמספק מכלול שירותים במקום אחד. שרותי הסטודיו

 • המלצות מלקוחות לבניית אתר – אין טוב ממראה עיניים וממשמע אוזניים! המלצה וחוות דעת מלקוחות של בונה אתרים היא החשובה ביותר וזאת אנו אומרים באחריות מלאה. הסבירות שתוכלו להכיר את הלקוחות שלנו בירושלים היא גבוה מאוד. עסקים בכל סדרי הגודל ולא מעט ארגונים ועמותות שהחליטו לסמוך עלינו. רוצים לבדוק שמאחורי המילים יש אסמכתא! נא לאל להתבייש, עיברו עלמוד המלצת לקוחות באתר, או בפייסבוק ובגוגול, בקשו רשימה מסודרת במייל או פנו ישירות ללקוח מבלי להודיע כלל! המלצה בכל תחום של אדם אובייקטיבי ככל הניתן היא תמיד הדבר הנכון.  
בניית אתרים מותאמים למובייל
בניית אתרים מותאמים למובייל

מגוון לקוחות ירושלמים שבחרו בסטודיו ג’וזף לבניית אתר (רשימה חלקית):

 • בית אות המוצר הירושלמי – עיצוב אתר, בניית אתר ונוכחות ידגיטלית.
 • דוד דגים – תחזוקת נוכחות דיגיטלית ופרסום ברשת.
 • אליעד לוי מרכז קוסמטי – טיפולי לייזר להסרת שיער. מיתוג, עיצוב ובניית אתר, שיווק דיגיטלי וקידום.
 • דפוס מאור וולך – בית הדפוס המוביל בירושלים. הקמת אתר וקידום ברשת.
 • גלריה הדר – הדפסות על קנבס ומסגור בקניון האחים ישראל, עיצוב ובניית אתר, קידום ברשת.
 • פלאפל רפאל – קניון הדר. מיתוג, עיצוב גראפי ופרסום.
 • אקזיט מתנות – חנות וירטואלית בהשלמה לשתי החנויות הקיימות. עיצוב ובניית חנות מסחר.
 • מוסללה – נווה מדבר עירוני על גג בניין כלל, עיצוב, בניית אתר, שיווק דיגיטלי.
 • קרן מלכי – עמותה לקידום טיפול בילדים בעלי מוגבלות רפואית.
 • צמיגי דודו גרשון – מיתוג, עיצוב ובניית אתר כולל פרסום דיגיטלי.
 • GRM – סחר בצמיגים – מיתוג ובניית אתר, שיווק דיגיטלי.
 • VLX – חממה טכנולוגית לסטארטפים באוניברסיטה גבעת רם – ירושלים.
 • תפארת האיור – איורי כתובות, ברכות, מיתוג, עיצוב אתר, בניית אתר ושיווק אינטרנטי.
 • תריסי ירושלים – החברה המובילה בתחום האלומיניום והתריסים בירושלים.
 • תריסי העיר – מיתוג, עיצוב ובניית אתר כולל שיווק וקידום. 
 • מרכז רוסינג לחינוך ולדיאלוג – מיתוג, עיצוב ובניית אתר כולל אסטרטגיה שיווקית ומיתוגית. 
 • מחנכים לשינוי – מבית רוסינג, עיצוב והקמת אתר, אסטרטגיה שיווקית. 
 • i811  ייעוץ משכנתאות – מיתוג עיצוב ובניית אתר
 • ועוד רבים אחרים שתוכלו לראות בעמוד הפרויקטים של סטודיו ג’וזף

 

מדוע סטודיו ג’וזף לבניית אתרי אינטרנט בירושלים הוא הבחירה הנכונה? 

סטודיו ג’וזף – סטודיו ירושלמי וותיק המספק שירותי מיתוג לעסקים, עיצוב גראפי, בניית אתרים בירושלים ושיווק דיגיטלי. אנו ממוקמים בירושלים בבית אות המוצר הירושלמי על דרך חברון 12, מול הסינימטק, במרכז התרבותי של ירושלים. עם למעלה מ 10 שנות פעילות וניסיון הקמנו אתרים בכל סידרי גודל ואנו זמינים לכל לקוחותינו הרבים מכל רחבי הארץ ובעולם. 

ההתמקדות כסטודיו למיתוג ונוכחות דיגיטלית ולא כבונה אתרים היא מהותית. אנו מספקים חבילה כוללת לעסקים אשר מתחילה במיתוג ועיצוב ועד לבניית האתר ושיווקו ברשת. שמנו לנו למטרה את ירושלים כי אנו מאמינים שפרסום עסקים בירושלים הוא חלק לא מבוטל ממי שאנחנו כיום. ירושלים עבורנו היא מרכז העולם (היינו בלא מעט מקומות ואף בחלקם גרנו אך עדיין אם מבינים כי ירושלים היא המרכז והמהות אז מכאן אפשר להתחיל. )

כמה בוני אתרים יש כיום בירושלים? 

וואו שאלה מטורפת,בחיפוש פשוט בגוגל ניתן למצוא 360אלף תוצאות ישנם כמה מאות ככל הנראה. אנו מכירים עשרות בוני אתרים בירושלים, כולל תכנתים מדופלמים ועד לבוני אתרים שתכלס לא יודעים שורה אחת של קוד. התחרות היא גדולה כי כמות העסקים בירושלים רק גדלה. המשמעות של הדבר היא שאין מספיק פיקוח על עולם בניית האתרים ואנו מכירים ילדים שמרימים אתרים לעסקים אז איך לספור? בכל אופן ההמלצה לבניית אתר עסקי רציני היא דרך אנשי מקצוע מומלצים וטובים עם תעודות והוכחות על תוצרים. בדקו המלצת לקוחות.

בניית אתרים לעמותות בירושלים
בניית אתרים לעמותות בירושלים

מהיא מערכת וורדפרס לבניית אתרים? ומדוע היא מובילה בארץ ובעולם!

בניית אתרים בירושלים המבוססים על מערכת וורדפרס היא הגדולה ביותר. מערכת וורדפרס העולמית היא פלטפורמת CMS לניהול תוכן ובלוגים. המערכת מבוססת קוד פתוח וכל אחד יכול להוריד את הגרסה אחרונה ולהתקין אותה על השרת שלו. באתר שלנו תוכלו למצוא מדריכי וורדפרס רבים. הקהילה הוורדפרסאית בעולם היא הגדולה ביותר ומספק את כל ההרחבות הניתנות להעלות על הדעת. מאות מיליוני אתרים כיום מבוססי מערכת וורדפרס. בישראל חברת אלמנטור הקימה את הסטארטאפ הישראלי לבניית עמודי אינטרנט בדומה ל WIX אך על גבי מערכת וורדפס. ההבדל המשמעותי הוא האתר מותקן על שרת שלכם והוא בבעלות בעלי האתר ולא נמצא אצל חברה כזו או אחרת. 

מדוע אנו עובדים עם מערכת וורדפרס לבניית אתרים בירושלים?

זה לא בכדי שהמערכת היא המובילה בעולם, היא הופכת את הקמת האתר למהירה יותר אך זה לא הענין המרכזי. כמות הפיצרים וההרחבות שבהקמת אתר מבוסס מערכת תוכן עולה על כל דמיון. כשבונים אתר בירושלים רוצים למקד אותו לקהילה מקומית וכאן לוורדפרס יש ייתרון משמעותי. כל סוגי ההרחבות קיימות כיום ומה שלא אז בטח כבר מחר. עבור הלקוח זה משמעותי מאוד. 

קבוצות תכנתי הקהילה העולמית דואגים לכל בעיות האבטחה החדשות והעתידיות שקיימות ברשת. זה לא תכנת יחיד או אפילו צוות בסטודיו שבונה מערכת בהתאמה ללקוח ולאחר מכן הלקוח קשור לחברה בצורה הרמטית. באמצעות וורדפרס המציאות הגיעה למצב שבו ניתן להעביר את האתר לטיפול על ידי מבחר רב של תכנתים שיודעים לעבוד עם המערכת. עבורנו זו מטרה. אנו לא מאמינים בלקשור או לחייב, זה עבור שני הצדדים בעניין הקמת האתר. 

כיום אנו מטפלים בכמות לא מבוטלת של אתרי וורדפרס ואת חלקם אנו כלל לא בנינו אלא הם נכנסו למוסך אתרי וורדפס לאחר פריצה שלנו וקיבלו טיפול כזה או אחר. בקיצור בניית אתר לעסק מבוסס מערכת וורדפרס זו ללא ספק הבחירה הנכונה ביותר. 

שיקולים כלכלים בבניית אתר – עלויות חד פעמיות ועלויות שוטפות. 

בניית אתר לעסק הוא נושא חשוב כמובן אך הכלכלה שבנושא נשארת עמומה, מדוע? ישנם פרמטרים רבים עליהם נשען נושא הפיננסי שבהקמת האתר. זה מתחיל ברמת מקצועיות של הצוות הבונה, ממשיך לסוג האתר הנדרש וכמות העמודים וההתאמות שצריך לקחת בחשבון. מכאן השמיים הם הגבול וחשוב לבדוק היטב מה כולל האתר בתוכו כגון: אילו הרחבות מותקנות, האם ישנו הכנה לקידום, חיבורים לאנאליטיקס, תיעוד פעולות ותיעוד פניות, הרחבות פרימיום, רמת אבטחה ועוד רבים ושונים. 

בגדול הקמת אתר כנכס משולה להקמת בניין. מהו התרשים האדריכלי, כרי, אפיון האתר ומתווה האתר, עיצוב הארת ובניית האתר הם שלבים שיודעים לאחר תכנון מקפיד שבשפת הווב נקראת אפיון טכני. 

ההקמה היא עלות חד פעמית על פי רוב ומתווסף אלי חידוש רשיונות להרחבות. העלות השוטפת נמדדת על פי כמות השינויים ואופי התחזוקה אשר מתומחרת בנפרד. אין אתר שלא זקוק לתחזוקה כזו או אחרת אך ישנם אתרי תדמית בעיקר שבהם התחזוקה היא שולית וניתן בשלב מסויים אף לבצע את התחזוקה בצורה עצמאית.

תהליך בניית אינטרנט לעסק 

ראשית מתחילים באפיון האתר ומטרות ואפיון טכני לעיצוב האתר ובניית האתר מותאם למובייל . אפיון הוא השלב החשוב ביותר. הרבה אתרים ובונה אתרים שאנו מכירים מוותרים על השלב הזה וזו טעות נפוצה שלכאורה מוזילה עלות ומקצרת תהליכים. בפועל אי תשומת לב לאפיון האתר גורמת להכפלת עלויות, אי הבנות ותוצר לא גמור שמוביל לתוספות מיותרות בהמשך. 

אחרי אפיון נכון אנו מבינים כיצד יש לגשת לתהליך העיצוב האתר, מקימים אתר דמו ומתחילים לבחון את האפשרויות. משם עוברים לבניית אתר, הזנת תכנים, בדיקות מקיפות הן ברמה פונקציונאלית וכן ברמת הבנייה והתוכן. 

אתר שאופיין טוב יידע לענות על כל השאלות במרוצת הדרך ויעבור את מבחן התוצאה שהוא בפועל השלב החשוב ביותר. 

בירושלים כמו בכל מקום בישראל כנראה אוהבים לדעת כמה משלמים לפני ששומעים מה מקבלים. בניית אתר לעסק היא משימה חשובה והמחיר שלה משתנה לפי כמות הפיצרים ומורכבות הבנייה. אנו ללא ספק מתמודדים היטב עם התחרות בשוק והמחירים שלנו שווים לכל נפש. העיקר זה שאנו לא מתפשרים על איכות התוצר בשום מקרה.

עיצוב האתר הוא מרכיב חשוב בהרכבת המחיר לאתר. כאשר אנו מעצבים את האתר אנו מראש מוכוונים לאלמנטים ושיטות שיעזרו לקידום האתר בהמשך וכמובן שמודעים להפרשי עלויות ומכוונים להובאת התוצאה הטובה ביותר במחירים שישתלמו לך הלקוח.

קידום אתר הוא חלק נפרד מהקמת האתר. בניית אתרים בירושלים היא לא כוללת קידום אורגני או לא מחייבת להימצאותו של שם האתר במנועי חיפוש. אך עם זאת אנו מכינים את האתר לקידום במידה וזה מה שסגרנו בהסכם ונשמח לספק קידום אורגני לעסק וקידום ממומן.

כמובן! אנו בונים אתרי וורדפרס לעסקים בירושלים ובונים חנויות אינטרנטיות. אחת ההרחבות הטובות ביותר של וורדפרס היא ההרחבה לחנות. מרבית החנויות העצמאיות ברשת העולמית מבוססות וורדפרס. אז אנו לא רואים לנכון להמציא את הגלגל ומפתחים אתרי חנויות על מערכת ווקומרס.

כן

1 קידום אורגני הוא אחד הדברים החשובים ביותר כיום. היו שעשו זאת מזמן והרוויחו ועדיין לא מאוחר. מנוע החיפוש של גוגל הוא המקום המרכזי לגלישת הלקוחות ולכן ניתן להזמין גם חבילת קידום אורגני לאתר אינטרנט.

ניהול נוכחות דיגיטלית לעסקים בירושלים הנו שירות לשיווק ופרסום אינטרנטי כולל ערוצים חברתיים. אנו מספקים שירותי פרסום ברשת, קידום אורגני, קידום ממומן, פייסבוק, אינסטוש וכל אפיקי הפרסום הפופולארים כיום.

Scroll to Top
דילוג לתוכן